Marga Muzika

2017m. Lapkričio 19d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

The Roop

2017m. Lapkričio 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Gabrielius Vagelis akustiškai

2017m. Gruodžio 03d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Gabrielius Vagelis akustiškai

2017m. Gruodžio 03d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Šių metų „Eurovizijos“ atrankoje sublizgėjęs, jos finalą pasiekęs jaunas ir talentingas dainininkas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis surengs savo akustinį koncertą Geltonos sofos klube. Koncerto metu skambės ne tik visiems gerai pažįstamos dainos, bet ir paties Gabrieliaus autoriniai kūriniai. Vienu perspektyviausių Lietuvoje laikomo dainininko bagaže – širdis virpinantys hitai, „YouTube“ kanale perklausyti jau daugiau nei 2 mln. kartų, bei du vaizdo klipai.

 

Gabrielius Vagelis žavi ne tik išskirtiniu savo balsu, bet ir charizma bei išvaizda. Jaunuolis savo muzikoje nevengia eksperimentuoti, tačiau labiausiai žavisi ir mėgsta atlikti jausmingas balades. Muzikinę karjerą Gabrielius pradėjo dar vaikystėje, muzikos mokykloje, o šiandien jis jau yra dainavęs didžiausiose Lieuvos scenose kartu su tokiais atlikėjais kaip Merūnu Vitulskiu, Rosita Čivilyte, Česlovu Gabaliu bei kitais.

Išskirtinio balso savininkui scenoje talkins perspektyvus pianistas Lukas Gedvilas, tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas. Lukas jau du kartus yra pelnęs Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimus už Lietuvos vardo garsinimą.


 

Išankstiniai bilietai 8 € (bilietus perkant Geltonossofosklubas.lt puslapyje)

 

Renginio dieną bilieto kaina 12 €*

 

Moksleiviams ir studentams 3 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

 

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

 

Geltonos Sofos Klubo nariams 3 €* Tapk klubo nariu!

 

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

 

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.

Gabrielius ir Gintė - Jausmo namų
Gabrielius Vagelis - "Feel Myself Free"