Netyla

2019m. Kovo 24d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

KZK on TV

2019m. Kovo 31d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Railway Stompers

2019m. Vasario 17d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Railway Stompers - aštuonių muzikantų ansamblis, vienijamas meilės 2-3 dešimtmečių muzikai, kultūrai ir stiliui. Šis laikmetis gerai žinomas kaip Džiazo eros aukso amžius. Platų grupės repertuarą sudaro tradicinio džiazo, bliuzo bei svingo kūriniai, varijuojantys skirtingu tempu bei nuotaika. Grojant svingo aranžuotes grupė tampa energingas muzikinis traukinys, į kurį “įsėdus” norisi trepsėti kojomis, linguoti galva ir spragsėti pirštais. Laisvesnėje senojo džiazo ir bliuzo muzikoje kuriamas dialogas tarp grupės ir improvizuojančio solisto, įgrojančio savo mintis ir nuotaiką.

 

Geltonos Sofos klube pirmą kartą nuskambės Railway Stompers aranžuotės, tiksliai atkurtos iš nepamirštamų Duke Ellington, Billie Holiday ir Teddy Wilson kūrinių.

 

Išankstiniai bilietai 7 €

 

Renginio dieną bilieto kaina 12 €* 


Moksleiviams ir studentams 5 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 5 €* Tapk klubo nariu!


* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

 

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.

Railway Stompers - kvietimas į koncertą